1.oktoober- rahvusvaheline muusikapäev Pitsikeskuses

Tähistamaks rahvusvahelist muusikapäeva 1. oktoobril esineb Haapsalu Pitsikeskuses rajust energiast pakatav MandoTrio koosseisus:
Hans Mihkel Vares (mandoliin, vokaal),
Tanel Sakrits (mandoliin, vokaal),
Kristjan Kuusmik (oktavmandoliin, vokaal).

MandoTrio on kolmest energiat täis noorest mandoliinimängijast koosnev pärimusklassikat ning omaloomingut viljelev koosseis, mis sai alguse 2016. aasta oktoobris. Lisaks topeltkeelte tärinale kasutab MandoTrio stomp-boxi ja octaverit, et lisada trummi ja bassi! 2018. aasta aprillis avaldas MandoTrio debüütalbumi “Ilma sünnib”, mis salvestati Clockwork stuudios José Diogo Nevesega.

Aga miks mandoliinid? Sest kunagi ei saa neil küllalt mandoliinipolkast ning veidi mandoliinitremolot lisab peole vaid vunki juurde! Ja olgem ausad – kui tihti te ikka trehvate kolme mandoliinimängijat? MandoTrio missiooniks on nakatada inimesi mandoliinihullusesse.

„MandoTrio kontsert on eelkõige eriline oma kõlapildi ja repertuaari osas. Kavas on nii traditsioonilist kütet, laule ning siirast omaloomingut. Meile meeldib rahvaga suhelda ja oma muusika kaudu anda neile tunne, et nad tahaksid isegi mandoliini kätte võtta” kirjeldab bändi tegemisi Kristjan Kuusmik.

Mando Triot on lisaks Haapsalu Pitsikeskusele võimalik kuulata ka Läänemaa Ühisgümnaasiumis kl 11:30 ja Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskuses kell 16, ikka 1. oktoobril!

* * MUUSIKAPÄEV * *
Rahvusvahelisel muusikapäeval, 1. oktoobril tõstab Muusikapäeva kontserdiprogramm au sisse elava muusika, tuues sel aastal Eesti publikuni 170 kontserti 80 asulas ja linnas. Muusikapäev on maailmas ainulaadne laiaulatuslik hea tahte projekt, milles kontserdipaigad ja esinejad osalevad vabatahtlikkuse alusel ning kõik sündmused on publikule TASUTA. Kuula! #muusikapäev

Lisainfo ja programm: www.muusikapaev.ee