Head käsitöösõbrad,

laupäeval, 1.märtsil kell 11-14 ootavad teid Haapsalu Pitsikeskusesse külla Aime Edasi ja Siiri Reimann. Kõigil soovijatel on võimalik meistritega juttu puhuda, küsimusi esitada ning ka oma tegemistest rääkida.

Kell 12 toimub sõbralik vestlusring teemal “Käsitöökirjandus- mõttest letini”. Teadupärast on ju Aime ja Siiri kahe suurepärase käsitööraamatu autorid (Haapsalu sall ja Haapsalu rätt) ning just nende kogemusi ning nimetatud raamatutega seonduvat saategi kuulda ja uurida. Kõik küsimused- millal, kuidas, kus, kellele, kellega, kuhu jne.- on lubatud!

Miks selline nn autorilaupäev, küsite. Kindlasti on teie-meie hulgas inimesi, kes on mõlgutanud mõtteid oma isiklikust raamatust. Just nendele inimestele oleks see laupäev suurepärane võimalus kuulata teiste kogemusi ning ehk jõuab tänu sellele veel nii mõnigi uus käsitööraamat meie lettidele!

Ja otse loomulikut- Aime ja Siiri jagavad ka autogramme, võtke oma raamatud ühes! Kel raamatuid veel pole, siis pitsikeskuses on müügil inglise keelne Haapsalu salli raamat ning ka Haapsalu räti raamat. Lisaks pakume Helga Rüütli raamatut ja teisi Saara kirjastuse raamatuid.

Olete oodatud!

Haapsalu Pitsikeskus on avatud T-R 11-18 ning L 11-15.