Kohaliku omaalgatuse programm

Kindlasti olete kuulnud, kui projektidega seotud inimesed räägivad “KOP” või siis “KÜSK” või mainivad Kulkat või Leaderit. Asjast mitteteadvale inimesele on need lihtsalt sõnad, aga neid, kes erinevate projektirahastustega tuttavad on, kõnetavad need sõnad vägagi.

Meie käsitööselts on olnud taotlejaks erinevatele rahastustele. Väga suure toe meie pitsipäevade korraldamiseks on panustanud KOP. Mis see siis on? Kohaliku omaalgatuse programm (KOP)  on Eesti riigi regionaalprogramm, mille eesmärk on kohaliku arengu ja kogukondade elujõulisuse tugevdamine kogukondliku initsiatiivi, koostöö ja identiteedi tugevdamise kaudu ning kohalike elanike teadmiste ja oskuste kasvu kaudu. 2017 aasta taotlusvoorudes on kogukondadel KOPi toel võimalik anda oma panus ka Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamisesse. 

Kel rohkem huvi, uurige www.kysk.ee/kop

Sealt saate vastused kõikidele tekkinud küsimustele ning Lääne maakonnas on ka olemas inimesed, kes alati Su ära kuulavad, nõustavad ja  aitavad lahendust leida tekkinud olukordadele. Nendeks on Mati Kallemets ja Ülle Jaansalu Lääne maavalitsusest.

Miks ma seda siin teile räägin?

Sest palun teil kõigil, armsad sõbrad, pöidlad pihku pigistada- meie Haapsalu 6. Pitsipäeva projekt läks teele, taotlemaks KOPi rahastust :-)

13.august tõotab tulla põnev!

RM-KYSK_logo_reg_toetuseks-Vektor-suur_sygis2015